otwieramy wszystkie drzwi

Daj sobie przewagę

Retail Development Solutions to sposób na pewne i bezproblemowe zdobycie przestrzeni komercyjnej. Od lat pomagamy krajowym i zagranicznym markom w rozwijaniu sieci sprzedaży. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.
Sieć kontaktów

Nawet najlepszy negocjator niewiele wskóra na nieznanym gruncie. Dobre relacje z zarządcami największych przestrzeni handlowych w Polsce znacznie ułatwiają kontakt.

Komplet informacji

Trzymamy rękę na pulsie. Wiemy gdzie i kiedy powstaną nowe obiekty, z kim należy rozmawiać i co trenduje na rynku. Przystępując do transakcji masz pewność, że nie umknął ani jeden detal.

Od A do Z

Od znalezienia właściwej nieruchomości, przez wynegocjowanie korzystnych warunków i adaptację przestrzeni, po huczne otwarcie z gwiazdami, atrakcjami i przedstawicielami mediów.

Specjaliści

Visual merchandising, wnętrzarstwo, systemy wsparcia sprzedaży, copywriting, social media marketing, e-commerce – nasza współpraca nie kończy się na otwarciu lokalu. Pomagamy przebić się na rynku i zwiększyć sprzedaż.

Wywarzanie otwartych drzwi się zwyczajnie nie opłaca. Dlatego zdobyciem przestrzeni zajmujemy się my, a Klientowi zostaje więcej czasu i zasobów na zorganizowanie wszystkich innych kwestii.

Portfolio

Z pomocy RDS korzystają prestiżowe marki z Polski i Europy.
Go Back

O nas

Retail Development Solutions działa już od 7 lat.
W naszym słowniku brakuje hasła "niemożliwe"

Mamy szczęście zajmować się tym, co autentycznie uwielbiamy. Kontakty z przedsiębiorcami, negocjacje i umożliwianie innym realizowania swoich wizji to dla RDS najnaturalniejsza rzecz na świecie.

Oferujemy bardzo wszechstronną usługę. Zapewniamy pakiet informacji o istniejących i dopiero powstających lokacjach, ale też o najemcach i warunkach „na marginesie”. Ocena ryzyka, doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem i praktyczna pomoc przy adaptacji lokalu – do tego przyzwyczailiśmy naszych Klientów.

Kiedy w 2008 roku zaczynaliśmy działalność, opieraliśmy się głównie o branżę style/fashion. Dziś dzięki świetnym relacjom z właścicielami i zarządcami centrów i galerii handlowych w całej Polsce wspieramy zarówno krajowe, jak i zagraniczne marki z dowolnej branży. Zapraszamy do współpracy!

 • Skuteczność

  Trudności to nasza specjalność. Im jest ich więcej, tym pełniejsza satysfakcja.

 • Komunikatywność

  Stały i przejrzysty kontakt to podstawa sukcesu w każdym przedsięwzięciu.

 • Wszechstronność

  Znani i sprawdzeni specjaliści to więcej możliwości dla Klientów.

 • Negocjacje

  Nie chodzi tylko o predyspozycje czy doświadczenie, ale także budowane latami zaufanie.

ClientClientClientClient

Referencje

Kontakt

Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń, napisz mail lub skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.